Rekomendacja The Look Company dotycząca inwestycji w trzy urządzenia laserowe Summa

Rekomendacja The Look Company dotycząca inwestycji w trzy urządzenia laserowe Summa

Szukasz nowych technologii, aby zwiększyć wydajność cięcia?

Poznaj historię The Look Company.

W 2019 roku The Look Company, będąc wieloletnim liderem w tekstylnym brandingu sportowym i detalicznym, znalazła się w godnej pozazdroszczenia sytuacji. Szybki rozwój oddziału w Ameryce Północnej ujawnił wąskie gardło w innych zakładach, a istniejące urządzenia do cięcia tekstyliów nie nadążały za wymaganiami produkcyjnymi.

Chcąc rozwiązać ten problem, firma The Look Company przeprowadziła szeroko zakrojone poszukiwania nowych technologii, które pozwoliłyby jej zwiększyć wydajność cięcia bez zwiększania powierzchni lub zwiększania liczby personelu w dziale. Odkryli, że podczas gdy większość producentów koncentruje się na ulepszaniu swoich podstawowych maszyn, aby umożliwić większą prędkość cięcia, ich analiza wykazała, że prawdziwym czynnikiem ograniczającym procesy produkcyjne są wizyjne systemy lokalizacji. Znalezienie tych rozwiązań doprowadziło firmę do produktów marki Summa.

Technologia firmy Summa wykorzystuje układ kamer o pełnej szerokości do „skanowania” podłoża, gdy jest ono wprowadzane w obszar cięcia. Podczas gdy w tamtym czasie inni producenci stosowali podobne techniki, Summa była pierwszym systemem, który mógł wykorzystywać układ kamer do dokładnego rejestrowania tradycyjnych znaków-paserów, co jest nieodzowną cechą The Look Company ze względu na charakter naszych tekstyliów i wysoki poziom precyzji wymagany przez nasze aplikacje. Wyglądało na to, że to połączenie szybkości i precyzji może rozwiązać ich problemy z wydajnością, a wszystko to przy mniejszej powierzchni niż dotychczasowy sprzęt.

Ploter Laserowy Summa L Series stanęła na wysokości zadania

Oczywiście najlepszy system wizyjny dla naszej aplikacji nie byłby w ogóle rozwiązaniem, gdyby nie został sparowany z maszyną, która mogłaby zapewnić cięcie odpowiadające jego potencjałowi, i stwierdziliśmy, że ploter laserowy Summa z serii L sprosta temu zadaniu . Cięcia były szybkie i spójne, a systemy mechaniczne wydawały się sprostać wyzwaniom naszej pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Firma Look zakupiła pierwszy ploter laserowy L Series (dokładnie L3214), jedną z pierwszych wyprodukowanych, i zainstalowała ją w kanadyjskim zakładzie produkcyjnym.

Doskonałe partnerstwo

Podobnie jak w przypadku każdego nowego sprzętu, który The Look Company wprowadza, stwierdziliśmy, że dodamy funkcje, poprawki i zmiany, aby naprawdę w pełni wykorzystać maszynę do naszych potrzeb. Zespół Summa okazał się doskonałym partnerem innowacji w tym zakresie, współpracując z naszymi zespołami nad udoskonalaniem oprogramowania, oprogramowania układowego, a nawet aktualizacją, niektórych projektów maszyn w oparciu o przedstawione opinie i prośby.

Partnerstwo i wsparcie oraz doskonała maszyna do cięcia serii L, pozwoliły The Look Company rozszerzyć inwestycję w produkt Summa L w swoich zakładach na trzy maszyny do cięcia laserowego, które są obecnie w użyciu.

Plotery laserowe Summa i ich doskonała obsługa okazały się dla The Look Company zwycięską formułą. Zobacz jak wyjątkowe rozwiązania można produkować używając cięcia laserem marki Summa.

POBIERZ KATALOG >>>

Chcesz poznać Summa Laser i zobaczyć co oferują doskonałe plotery laserowe? Zaplanuj wizytę w naszym Demo Lab https://demolab.integart.com.pl/.

Zarejestruj się na indywidualny pokaz. Zapraszamy do Błoń!  https://demolab.integart.com.pl/pl/demolab/centrum/wroclaw-blonie/

Skontaktuj się ze naszym Przedstawicielem Handlowym Summa lub skontaktuj się z nami przez stronę internetową www.komplementarne.pl  lub www.dobreplotery.com.pl .

Summa Cutter,  Summa F Series,  Summa L Series
Dawid Marszałek tel.: +48 607 607 147, e-mail:
Dawid Siedlis tel.: +48 605 102 205, e-mail:

Podziel się tym postem