Nowość! Narzędzie do skośnego cięcia w Summa F Series.

Nowość! Narzędzie do skośnego cięcia w Summa F Series.

Summa jest dumna z wszechstronności swoich stołowych ploterów Serii F / Flatbed.

W końcu każde dodatkowe narzędzie to szansa dla firmy na rozszerzenie oferty produktów. Dlatego z przyjemnością informujemy, że Summa rozszerza portfolio narzędzi do ploterów z serii F, dodając innowacyjne narzędzie do skośnego cięcia (Bevel Cut Tool), zwiększając tym samym całkowitą liczbę narzędzi do 15.

Czym jest narzędzie do skośnego cięcia?

Krótko mówiąc, skośne cięcie to rodzaj cięcia wykonanego pod kątem innym niż 90 stopni względem powierzchni ciętego materiału. Narzędzie do skośnego cięcia to narzędzie zaprojektowane do wykonywania ukośnych cięć. Konkretnie, posiada stały nóż ustawiony pod dokładnym kątem 45 stopni. Różni się od narzędzia do cięcia V-Cut 45°, ponieważ ma sztywniejszy nóż, co zwiększa stabilność podczas cięcia twardych lub trudnych materiałów. Oprócz sztywniejszego noża, narzędzie może również ciąć krzywe. Wszystko to skutkuje dokładniejszym cięciem w kształcie litery V.

Narzędzie wykorzystuje ostrze Burr-Free, zapewniając gładką i perfekcyjną krawędź ciętego materiału.

Zastosowania dla cięcia skośnego

Narzędzie do skośnego cięcia okazuje się wszechstronne w różnych materiałach, ale jego wyjątkowe właściwości najbardziej widoczne są w trzech obszarach:

  • Filc dekoracyjny: Ze względu na swoją sztywność, filc dekoracyjny wymaga noża gwarantującego stabilność. Narzędzie do skośnego cięcia jawi się jako idealne rozwiązanie do osiągania precyzyjnych cięć w tym materiale.
  • Guma: Narzędzie do skośnego cięcia z jego krótką konstrukcją noża dostarcza imponujących rezultatów przy cięciu gumy, pokazując swoją adaptowalność w różnych materiałach gumowych.
  • Tektura twarda: Podczas tworzenia wysokiej jakości pudeł kartonowych, skośne cięcie doskonale sprawdza się w tworzeniu idealnych linii zgięć, nadając luksusowym opakowaniom jakościowy wygląd.

Nieograniczona wszechstronność z Summa F

Plotery stołowe Summa z ich 15 różnymi narzędziami są rozwiązaniem dla rozwijającego się biznesu. Żadne inne maszyny nie mogą dorównać ich wszechstronności i adaptowalności. Ich solidna konstrukcja, dokładność i wielofunkcyjna głowica pozwalają na jednoczesne zainstalowanie do trzech narzędzi, umożliwiając wykonanie wielu metod w jednym zadaniu bez przerwy. Nasze maszyny nie tylko oszczędzają czas i pieniądze, ale także dają możliwość rozszerzenia oferty produktów.

Nowe narzędzie do cięcia ukośnego jest również  dostępne dla już zainstalowanych maszyn Summa serii F. Klienci, którzy zakupią Bevel Cut, mogą natychmiast z niego skorzystać i zwiększyć wydajność swojego urządzenia dzięki prostej aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Żadnych dodatkowych wymagań.

Chcesz dowiedzieć się więcej i zgłębić możliwości Summa F? Skontaktuj się z nami.

Nowe narzędzie do skośnego cięcia dla Summa F to doskonałe uzupełnienie zestawu, doskonale komplementujące istniejące narzędzia do cięcia V. Zapraszamy również na pokazy Demo – Summa F – do Integart Katowice lub Integart Błonie k. Wrocławia.

Podziel się tym postem