5 zastosowań, w których ploter tnący Summa S Class 3 wyróżnia się od innych.

5 zastosowań, w których ploter tnący Summa S Class 3 wyróżnia się od innych.

W profesjonalnym tworzeniu oznakowania, posiadanie szybkiego, wydajnego i wszechstronnego plotera do cięcia jest absolutną koniecznością. Oto Summa S Class 3 – uosobienie precyzji i elastyczności. Dzięki szerokiej gamie zastosowań, które wyróżniają Twoją firmę, ta zaawansowana maszyna zmienia zasady gry. Daje nieograniczone możliwości. Oto kategorie, w których S Class 3 naprawdę się wyróżnia!

1. Duże znaki robią MOCNE wrażenie.

Summa S Class 3 to Twój bilet na zrobienie DUŻEGO wrażenia w zakresie oznakowania. Od tworzenia fascynującej grafiki podłogowej i oszałamiających wzorów ściennych po produkcję przyciągających wzrok naklejek na okna i precyzyjnych liter, ta maszyna radzi sobie z tym wszystkim z gracją.

Potrzebujesz wiadomości, aby wyruszyć dalej? Ploter do cięcia S Class 3 sprawi, że Twoje graficzne projekty na pojazdy będą przyciągającymi uwagę dziełami sztuki.

Szukasz prywatności? S Class 3 bez wysiłku zamieni Twoje okna w reklamowe arcydzieła, jednocześnie chroniąc prywatność wewnątrz. A jeśli chodzi o przyciąganie uwagi w pomieszczeniach, totemy i inne wewnętrzne reklamy są bułką z masłem dla S Class 3.

2. Mały tekst i złożone wzory: Precyzja w najlepszym wydaniu.

Ploter S Class 3 to Twoje najlepsze rozwiązanie do obsługi małych liter i skomplikowanych projektów z niezrównaną precyzją.

Co je wyróżnia? Tangencjalna technologia cięcia Summa! W przeciwieństwie do tradycyjnych noży ciągnących ta innowacyjna technologia podnosi i zmienia orientację noża w narożnikach, co skutkuje jeszcze ostrzejszymi i bardziej precyzyjnymi cięciami.

To nie wszystko – Summa S Class 3 posiada inteligentne sortowanie obiektów, wybierając optymalny punkt startowy do cięcia, oraz inteligentne panele, zapewniając efektywne cięcie wszystkich obiektów w określonym zakresie.

Od gadżetów promocyjnych, takich jak doskonale wycięte breloczki i magnesy, po małe znaki, takie jak tabliczki z nazwami, znaki kierunkowe i numery pokoi, ta maszyna robi to wszystko. Etykiety i woblery, zarówno produktowe, jak i organizacyjne, odnajdują tu swoją doskonałość! Oczywiście entuzjaści spersonalizowanej odzieży pokochają S Class 3 za tworzenie spersonalizowanych T-shirtów, czapek, skarpetek i nie tylko.

3. Każdy rodzaj naklejki, jaki możesz sobie wyobrazić!

Podnieś swój poziom w tworzeniu naklejek na wyższy poziom z S Class 3! Dzięki FlexCut ta maszyna optymalizuje Twoje procesy druku i cięcia jak nigdy dotąd. Jak działa FlexCut? Jedna długość jest przecinana całkowicie przez materiał, podczas gdy druga jest przecinana do połowy, tworząc idealną linię oderwania. To zapewnia, że Twój materiał pozostaje sztywny podczas transportu przez ploter Summa, a jednocześnie łatwo oddziela się od podłoża po zakończeniu. Możliwości są nieograniczone! Czy to standardowe naklejki winylowe, naklejki z wycięciem po obrysie, naklejki wycinane, przezroczyste naklejki, naklejki na zderzaki, naklejki holograficzne, naklejki transferowe, czy ultra przejrzyste na okna oraz naklejki na ściany/podłogi, S Class 3 obsługuje je wszystkie z precyzją i łatwością!

4. Grube, cienkie i wytrzymałe materiały.

Standardowy laminowany winyl to nie jedyny materiał, który może być cięty przez S Class 3. Dzięki głowicy tnącej tangencyjnej można ciąć wszystkie rodzaje materiałów o nietypowej grubości. Otwiera to zupełnie nową gamę możliwości cięcia!

Mówiąc o cienkich materiałach, mamy na myśli substancje cieńsze niż standardowy winyl na naklejki, takie jak folie na samochody. W przeciwieństwie do tego, grube i wytrzymałe materiały (które zazwyczaj są tymi samymi materiałami) to materiały, które mogą mieć do 1,2 mm grubości, takie jak laminowany winyl i karton falisty.

5. Bigowanie: kiedy bigowanie jest ważną rzeczą.

Tylko w ploterach tnących Summa dostępna jest możliwość nie tylko cięcia, ale również bigowania. W rzeczywistości nowa głowica wydajnościowa może ciąć i bigować podczas tej samej pracy, tj. bez konieczności zmiany narzędzi lub zatrzymywania maszyny.

Funkcja bigowania jest idealna do zastosowań niskonakładowych. Na przykład do tworzenia ekskluzywnych opakowań z kartonu na gadżety, na okazjonalne wydarzenia.

Karton falisty jest niesamowicie wszechstronny w swoich zastosowaniach. Połączenie go z S Class 3 może prowadzić do świetnych rezultatów. Na przykład, możesz wykonać wysokiej jakości menu restauracyjne, jak również spersonalizowane kartki okolicznościowe na specjalne okazje. Krótkie serie ulotek, jak również teczki, mogą być wykonane z S Class 3. Tworzenie spersonalizowanych małych pudełek jest także opcją, mogą one służyć do przechowywania małych prezentów lub wizytówek.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odkryj nieskończone możliwości nowego plotera tnącego Summa S Class 3 i przenieś swoje twórcze pomysły na nowy poziom!

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz zobaczyć możliwości naszych maszyn do cięcia w akcji, nie wahaj się i umów się na demonstrację! Zapraszamy do Demo Lab w Katowicach lub Błoniach k. Wrocławia.

 

Do pobrania:

Podziel się tym postem