Summa na targach FESPA Global Print Expo 2023.

Summa na targach FESPA Global Print Expo 2023.

Summa z niecierpliwością czekała na zbliżające się targi FESPA Global Print Expo, które odbyły się w dniach 23-26 maja w Monachium, w Niemczech. Tylko TUTAJ można było odkryć jeszcze więcej, najwyższej klasy rozwiązań do cięcia firmy Summa.

Ta prestiżowa wystawa, na której Summa zaprezentowała swoje najnowsze produkty i osiągnięcia zgromadziła czołowych profesjonalistów branży druku, poligrafii i reklamy.

Na targach Fespa Summa zademonstrowała swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie wydajności przepływu pracy i wysoce zaawansowanej automatyzacji. Wystarczył rzut oka na stoisko, aby zobaczyć, jak duża konfiguracja wokół plotera stołowego F1612 demonstrująca zautomatyzowany przepływ pracy przyciągnęła uwagę odwiedzających.

Automatyczne podawanie arkuszy

Summa przedstawiła Board Feed Pro 75, nowy podajnik tektury do automatycznego ładowania arkuszy do plotera tnącego F1612. Przeznaczony jest on do obróbki tektury, arkuszy drukowanych i innych materiałów graficznych. Oprócz tego podajnik jest również kompatybilny z materiałami, takimi jak piankowe płyty PCV z nadrukiem UV i bardziej typowymi materiałami do znakowania i wyświetlania.

Korzystając z systemu podawania, ilość wydruków do przetworzenia może wzrosnąć, co zmniejsza koszt jednej kopii. Co więcej, F1612 zachowuje swoją elastyczność dzięki konstrukcji umożliwiającej szybki montaż oraz demontaż podajnika.

Automatyczne zbieranie ciętych materiałów

Po tym, jak ploter stołowy F1612 wyciął materiał i automatycznie przesunął go dalej, odwiedzający odkryli kolejny krok w automatyzacji przepływu pracy, z pomocą Cobota.

Cobot zapewnia, że cięty materiał jest odbierany bez interwencji operatora. Jest w stanie rozpoznawać różne projekty i sortować je zgodnie z wymaganiami. Cobot ma świetne wbudowane zabezpieczenia, które pozwalają mu współpracować z człowiekiem. Dzięki temu nie ma potrzeby stawiania wokół niego ogrodzenia zabezpieczającego, co pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń.

Dzięki wprowadzeniu tych nowych rozszerzeń do plotera stołowego Summa F1612, seria F stała się jeszcze bardziej wszechstronna. To niezawodny i profesjonalny towarzysz, który przenosi Twój biznes i produkcję na wyższy poziom.

Pokazy na żywo

Oprócz nowego rozwiązania do automatyzacji przepływu pracy, na targach Summa zaprezentowała pełną gamę portfolio produktowego. Odwiedzający mogli zobaczyć na żywo pokazy na temat:

  • Platforma F1612 z przedłużeniem pasa transmisyjnego, Board Feed Pro 75 i Cobot.
  • Ploter laserowy L1810, cięcie odzieży sportowej.
  • Ploter rolowy S One D160 i S1D60 z podajnikiem arkuszy Tray One.
  • S Class 2 T160, charakteryzujący się dokładnym i szybkim cięciem.
  • Asortyment produktów Valiani: Asortyment ploterów Valiani był prezentowany na stoisku B1-C03.

Chcesz skosztować tego, co oferują produkty Summa? Zaplanuj wizytę w naszym DEMO Lab.

Zarejestruj się na indywidualny pokaz w:

Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym Summa lub skontaktuj się z nami przez stronę internetową www.komplementarne.pl lub www.dobreplotery.com.pl.

Summa Cutter, Summa F Series, Summa L Series

Podziel się tym postem