Informacja dotycząca przejęcia przez Integart firmy DS-LASER z Częstochowy.

Informacja dotycząca przejęcia przez Integart firmy DS-LASER z Częstochowy.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu 19.02.2021 firma Integart Sp. z o.o przejęła firmę DS-LASER z Częstochowy – dystrybutora ploterów laserowych SUMMA L-Series.

Przejęcie firmy DS-LASER, kierowanej dotychczas przez Pana Michała Skrzypczyka, pozwoli nam poszerzyć fachową wiedzę oraz portfolio urządzeń w obszarze post-finishingu, o segment obróbki laserowej. Dzięki dystrybucji SUMMA L-Series, Integart stanie się dostawcą pełnego wachlarza rozwiązań dla rynku druku tkanin technicznych i sublimacyjnych. To nie tylko milowy krok w kierunku rozwoju firmy w obszarze druku tkanin dla rynku reklamy, ale również przepustka do zastosowań przemysłowych w obszarze tkanin technicznych – rynku automotive, meblarskiego, odzieżowego czy wystawienniczego.

Firma DS-LASER (nowy adres strony www.dslaser-integart.pl) wnosi rozległą bazą instalacyjną, doskonałe relacje z klientami w całej Europie Wschodniej i Afryce, wiedzę oraz profesjonalizm. My, ze swojej strony zapewniamy niezakłócone serwisowanie urządzeń oraz dostęp do części. Nasz Zespół Serwisowy dopełni wszystkich starań, aby ich dostępność poprawić, a sieć serwisową rozszerzyć i rozbudować.

Wkrótce – w kwietniu 2021 w Centrum Demonstracyjnym Integart w Błoniu stanie, obok drukarki HP STITCH oraz kalandra, pierwsza profesjonalna wycinarka laserowa SUMMA L-Series do automatycznego cięcia materiałów tekstylnych z rolki, wyposażona w system wizyjny CCD oraz skanery optyczne.

O możliwości prezentacji oraz testowania ploterów SUMMA L Series w siedzibie Integart poinformujemy Państwa w najbliższych dniach, na stronie www.integart.com.pl oraz na naszych FunPage na Facebooku.

Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią opublikowanej informacji prasowej związanej z tym wydarzeniem.

Załącznik:

Podziel się tym postem