Evolution E3 – nowy, flagowy trymer KeenCut już dostępny!

Evolution E3 – nowy, flagowy trymer KeenCut już dostępny!

KeenCut, jako znany i ceniony na świecie producent niezawodnych, ręcznych trymerów, stale udoskonala swoją technologię. Dzięki temu, na rynku pojawiają się coraz to nowsze, doskonalsze rozwiązania. Do takich właśnie należy nowy trymer poziomy – Evolution E3, który, bez dwóch zdań, można nazwać flagowym produktem firmy.

The Evolution3 helps us increase throughput.
We complete more work so it has a direct and positive impact on our business.”
John Walliker, JDP Solutions”

Evolution E3 to trymer stworzony zgodnie z najwyższymi standardami producenta Keencut. Jest następcą wersji E2, który w branży uznawany był za najbardziej precyzyjny i niezawodny trymer manualny na rynku. W najnowszym urządzeniu, projektanci skoncentrowali się na intuicyjności w pozycjonowaniu ciętego materiału. Ponadto, zastosowano najtrwalsze przemysłowe rozwiązania opracowane dla trymera pionowego SteelTrak, który bez problemów radzi sobie z najtrwalszymi materiałami takimi, jak np. płyty kompozytowe, arkusze alu/stal czy nawet ze szkłem. Głowicę Evolution E3 osadzono na łożyskach a nie na ślizgach jak w poprzednim modelu, co bezpośrednio przekłada się na bezobsługowość oraz wygodę użytkowania.

KeenCut przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Z tego powodu, wszystkie trymery wykonywane są w Wielkiej Brytanii, podobnie jak większość (prawie wszystkie) ich komponentów. Dodatkowo, urządzenia poddawane są najbardziej pieczołowitej kontroli jakości, co skutkuje aż 5-letnią gwarancją producenta!


Keencut Evolution E3, to najbardziej zaawansowany technologicznie trymer do cięcia poziomego, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Dostępny obecnie w trzech wersjach, co pomaga precyzyjnie dobrać urządzenie do swoich potrzeb produkcyjnych.

  • FreeHand – wersja mobilna, nie wymagająca instalacji na blacie roboczym. Rozwiązanie sprawdza się idealne, gdy istnieje potrzeba zastosowania bardziej zaawansowanego rozwiązania niż trymer Simplex, ale istnieje potrzeba jego zabrania trymera ze sobą. Model ten dostępny jest w rozmiarze od 1,1m do 3,1m (w skoku co 50cm szerokości).
  • BenchTop – wersja urządzenia, która może być instalowana na dowolnym blacie roboczym. Trymer nie wymaga kalibracji, a czas instalacji jest krótki.
  • SmartFold – Rozwiązanie flagowe. Umożliwia cięcie na listwie nożem krążkowym, bez konieczności stosowania żadnych mat ochronnych. Proces cięcia odbywa się na wbudowanej listwie – można do niej uzyskać dostęp w bardzo intuicyjny sposób (bez użycia narzędzi, nie istnieje konieczność np. wykręcania śrub).

Modele BenchTop i SmartFold dostępne są w szerokościach od 1,1m do 3,6m.

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń KeenCut w Polsce jest firma Integart Sp. z o.o.. Zamówienia trymera Evolution E3, jak i pozostałych modeli można składać między innymi poprzez sklep internetowy www.Komplementarne.pl lub kontaktując się z Przedstawicielami handlowymi firmy. Warto nadmienić, że istnieje także możliwość realizacji zamówień na nietypowe rozmiary urządzeń. W takim przypadku zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem.

Podziel się tym postem